o soutěži

Jak soutěžit?

Získejte alespoň pět razítek, QR kódů nebo unikátních kódů z pěti různých tras do hrací karty na některých z 15 uvedených cyklotras. Na razítkovacích místech dostane každý soutěžící pouze jedno razítko do jeho hrací karty. Každá razítkovací hrací karta musí být řádně vyplněna jménem soutěžícího, korespondenční adresou, e-mailovou adresou a kontaktním telefonem. Vyplněnou razítkovací hrací kartu zašlete na adresu Destinační společnost Východní Čechy, nám. Republiky 12, 530 02 Pardubice nebo elektronicky (naskenované nebo vyfocené) na e-mailovou adresu cyklopecky@vychodnicechy.info nebo prostřednictvím formuláře na webu www.cyklopecky.info nejpozději do 30. 09. 2023. Každý soutěžící může vyplnit pouze jednu hrací kartu, zaslat ale může více hracích karet od různých soutěžících.

Další možností je zaregistrovat se na webových stránkách www.cyklopecky.info v sekci uživatelský účet a poté jen chytrým telefonem sbírat QR kódy na razítkovacích místech do elektronické hrací karty.

Z doručených hracích karet bude vylosováno 20 výherců, kterým budou předány ceny. Výherci budou o vyhlášení včas informováni.

Kdy můžu soutěžit?

Soutěž se koná od 01. 05. do 30. 09. 2023.

Kde dostanu razítko?

Na každé cyklotrase jsou vždy nejméně dvě razítkovací místa, která jsou uvedena v popisu jednotlivých tras. V případě, že je razítkovací místo zavřené nebo pokud nelze načíst QR kód, opište do razítkovací hrací karty i elektronické hrací karty číselný kód, který je pod QR kódem.

Je možná kombinace tištěné a elektronické hrací karty?

Ne, kombinace razítkovací a elektronické hrací karty není možná. Soutěžící se musí rozhodnout, zda bude sbírat razítka a kódy na razítkovací hrací kartu nebo QR kódy a kódy na elektronickou hrací kartu.

Kdo soutěž organizuje?

Destinační společnost Východní Čechy ve spolupráci s Pardubickým krajem a oblastními destinačními managementy Pardubického kraje.

 

o co se hraje

1. cena
Horské kolo 4EVER FRONTBEE z prodejen BIKEMAX v hodnotě 21 990 Kč 

Kola s průměrem 29“ | lehký hliníkový rám | vidlice SR Suntour se vzduchovým pružení | hydraulické kotoučové brzdy | převody Shimano 2x9 rychlostí |

BIKEMAX – 5 kamenných prodejen a eshop bikemax.cz.

2. cena
Pobyt v Kongresovém hotelu wellness & spa Jezerka Seč v hodnotě 9 320 Kč

Pobyt na dvě noci ve dvojlůžkovém pokoji s polopenzí, 30-ti minutovou klasickou masáží, 90-ti minutovým vstupem do Wellness centra, 60-ti minutovým vstupem do Aquacentra a neomezeným vstupem do fitness centra

3. cena
Pobyt v hotelu Poutní dům v hodnotě 5 000 Kč

Pobyt na dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji Deluxe pro dvě osoby s polopenzí na nádherném místě poblíž poutního areálu Hory Matky Boží u Králík.

4. cena
Pobyt na hradě Svojanov v hodnotě 5 000 Kč

Víkendový pobyt na hradě Svojanov s ubytováním na dvě noci pro dvě osoby v hradním penzionu a prohlídkou okruhu dle vlastní volby.

5. cena
Pobyt v Golf resortu Lázně Bohdaneč v hodnotě 4 600 Kč

Pobyt ve dvojlůžkovém pokoji pro dvě osoby na dvě noci. Součástí pobytu je i možnost čerpání infrasauny a zapůjčení lodiček na Opatovický kanál.

6. - 20. cena
Dárkové předměty, vstupenky a vouchery od sponzorů soutěže