hrací karta

 

Kde získám Vandrovní knížku s hrací kartou?

Vandrovní knížku dostanete v průběhu soutěže ve všech informačních centrech Pardubického a Královéhradeckého kraje, nebo si ji můžete stáhnout a vytisknout sami. Také si můžete vytisknout pouze hrací kartu.

 

Účast v soutěži

Hrací kartu s vyplněnými osobními údaji a razítky z minimálně třech soutěžních tras nám do 20.10.2020 zašlete přes soutěžní formulář, nebo poštou na adresu Destinační společnost Východní Čechy, nám. Republiky 12, Pardubice 530 02.

Přidat soubory...
 

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Informace o ochraně a zpracování osobních údajů: V souvislosti s pořádáním a řádným vyhodnocením soutěže Cyklopecky Východní Čechy 2020 a v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) Destinační společnost Východní Čechy (dále jen Správce), IČ: 751 26 842, se sídlem Pardubice, nám. Republiky 12, PSČ 530 02, jako správce osobních údajů zpracovává osobní údaje uvedené v přihlašovacím formuláři, a to výhradně pro účely související s vyhodnocením soutěže Cyklopecky Východní Čechy 2020. Osobní údaje jsou řádně zabezpečeny, a to buď v elektronické podobě na zabezpečeném disku, nebo v uzamykatelné skříni v případě listinné podoby. Po skončení soutěže Cyklopecky Východní Čechy 2020 jsou uvedené osobní údaje bez náhrady skartovány či vymazány. Správce si z důvodu oprávněného zájmu ponechává osobní údaje jen těch soutěžících, kteří byli oceněni, a to jen po dobu nezbytně nutnou. Podrobné informace o ochraně a zpracování osobních údajů naleznete na www.vychodni-cechy.org/cs/o-spolecnosti/zakladni-dokumenty-spolecnosti/346-ochrana-osobnich-udaju.